Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 480
  • بازدید دیروز: 2385
  • بازدید کل: 4930296

تشخیص شخصیت براساس رنگ چشم

بازدید: 980

رنگ چشم سبز

رنگ چشم سبز نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصیتی قوی و ارادهای بالادارند. در تصمیم گیری ها، خیلی محکم عمل کرده و تاحدی خود رای و مغرور
هستند.این افراد اعتماد به نفس زیادی دارند و در کمک بهدیگران سعی میکنند تا آخرین توان خود را به کارگیرند.


رنگ چشم آبی

دارندگان چشم های آبی دارای نگاهی عمیق بوده وشخصیتی حساس و شفافدارند. این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگرانتحمیل می کنند وبه همین نسبت جرات و شجاعت ویژه ای هم به خرج می زنند.لازم به ذکراستکه بیشتر چشم آبی ها طبیعت و احساساتی هنری و ملموسدارند.


رنگ چشم مشکی

صاحبان چشمان مشکی انسان هایی رویایی هستند کهدر فضای شاعرانه ایزندگی می کنند و همچنین بسیار دست و دل باز هستند.بسیار سعی می کنندبا هر چه دارند به دیگران کمک کنند .این افراد خلق و خویاجتماعی و احساسات ظریف دارند.


رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای مظهر مهربانی و محبت است و هر چه تیره تر باشد مهر ومحبتصاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خون سردند و هر چه را کهمیخواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد کهاین افراد معنایعصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مندند.


رنگ چشم خاکستری

صاحبان چشم های خاکستری دو دسته هستند ، یا ازشخصیتی آرام و با اعتمادبه نفس برخوردارند و یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارندو همیشه به دنبالآرامش می گردند امادر کل انسان هایی سرسخت وسنگین دل هستند.


رنگ چشم عسلی

با وجود اینکه چشم عسلی ها انسان هایی خوش قلب هستندولی با دیگرانصریح نیستند. این افراد همیشه به دنبال دوست میگردند. چشم عسلی هامعمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند بهدیگران تکیه کنند.

لنز رنگی چشم انواع مختلف دارد لنز رنگی با کیفیت لنز رنگی مارک دسیو لنز رنگی مارک سلوتیکا سری هیدرو کور  لنز رنگی سلوتیکا سری هیدرو کور لنز رنگی خرید لنز رنگی از فروشگاه اینترنتی نمایندگی لنز رنگی فرشلوک خرید لنز رنگی از فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی و بهداشتی  لنز رنگی مارک خوب بهترین مارک لنز رنگی چیست برای خرید لنز رنگی از فروشگاه اینترنتی مکاپ به فروشگاه اینترنتی مدنگار رفته و لنز رنگی خود را از این دو فروشگاه اینترنتی انتخاب کنید

لنز رنگی برای چشمهای درشت و لنز رنگی برای چشمهای ریز این لنز های رنگی می توانید با اصمینان از فروشگاه اینترنتی مکاپ خرید کنید لذت خرید اینترنتی از سایت . فروشگاه اینترنتیهیچ مطلبی یافت نشد