Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 194
  • بازدید دیروز: 1477
  • بازدید کل: 4925310

نحوه صحیح استفاده از ریمل

بازدید: 1250

شماقبل ازهرچیزابتدابایدمطابق بامژه های خودریمل انتخاب کنیدچراکه استفاده ناصحیح ممکن است شمادربرابردیگران زیباجلوه نکنید!!!
افرادی که مژه های کوتاهی دارندباید از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنند و افرادی که مژه های ضعیفی دارند بایدازریمل های استفاده کنند که دارای مژه خورده هستند و افرادی که مژه های کم رنگی دارند باید از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند.
برای اینکه ریملی که استفاده می کنید تا چند ساعت در روز ماندگاری داشته باشد بهتر است از ریمل های ضد آب استفاده کنید و این ریمل ها مخصوصادر فصل تابستان خیلی موثر هستند چون در تابستان به علت گرمی هوا چشم عرق می کند و همزمان با آن باعث می شود که ریمل شما نیز به سمت پایین سرازیر شود و بریزدوچشم شمازشت جلوه کند.
نحوه استفاده صحیح:
ابتدا  به سمت پایین نگاه کنید،در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود و اگر می خواهید مژه هایتان پرتر به نظر برسند این کار را چندبار انجام دهید ، نه بیشتر زیرا در صورت استفاده زیاد مژه هایتان به داخل یکدیگر می روند و شکل زیبایی را به شما نمی بخشد . 
به یاد داشته باشید که برس کشیدن به مژه هایتان بایدحتما به سمت بالا و خارج باشد تا نگاه شما در دیگران اثر کند و آنها جذب نگاه شما شوند .اجازه دهید تا ریمل تان از حالت خیس بودن خارج شده وخشک شود و سپس اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید.
در نهایت اگر می خواهید ریمل تان باعث شود که مژه هایتان خیلی بلند دیده شود و در ضمن حالت طبیعی خودش را نیز حفظ کند ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از ریمل ،حتما از فرمژه استفاده کنید و بعد ریمل بکشید . همچنین ازاینکه برس ریمل را چند بار پشت سر هم بکشید خودداری کنید ، معولا مدتی که می توان از یک ریمل استفاده کرد چهار ماه است و بعد از آن ریمل خشک می شود و باید آن را دور انداخت.
منبع:فروشگاه اینترنتی مکاپ
 
 


هیچ مطلبی یافت نشد