Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 426
  • بازدید دیروز: 2385
  • بازدید کل: 4930242

خط چشم

بازدید: 1229

جذاب ترین و پرطرفدارترین بخش آرایش، مربوط به چشم است اما در عین حال سخت ترین هم هست، به همین دلیل هر روز انواع مختلف لوازم آرایشی برای راحت تر کردن کار وارد بازار می شود و همین تنوع زیاد گاهی گیج کننده است. این در حالی است که با آگاهی از کاربرد هر کدام نه تنها کار آسان تر می شود بلکه نتیجه بهتری هم به دست می آید.

خط چشم ژله ای: مواد آن مثل ژله است و بسیار زیباست، بیشتر روی پلک و برای آرایش حرفه ای مناسب است.

خط چشم مایع: این خط چشم در 2 جنس پلاستیک و معمولی ساخته می شود؛ پاک کردن پلاستیک راحت تر است، چون با نوک انگشت برداشته می شود،ولی براق و معمولی یا مات دوام بیشتری دارد.

خط چشم جامد: برای آرایش های بادوام بسیار مناسب است؛ از قلم موی ظریف مخصوص خط چشم که از پیش مرطوب شده استفاده می شود و رنگ های مختلفی دارد.

مداد چشم: خیلی ها برای راحت بودن، از مداد به عنوان خط چشم استفاده می کنند ولی دوام زیادی ندارد. مداد چشم در رنگ های مختلف تولید می شود.

خط چشم ماژیکی: مثل ماژیک است و خیلی زود هم خشک می شود و استفاده راحتی دارد، در رنگ های مختلف هم تولید می شود.
هنگام استفاده از مداد خط چشم، دهان تان را کمی باز نگه دارید تا عضلات چشمهایتان شل شوند. به این ترتیب کشیدن خط چشم راحت تر شده و نیازی نیست که پوست پلک را بکشید. تا جایی که می توانید خط چشم تان را نزدیک به مژه هایتان بکشید تا از به وجود آمدن خط سفید بین مژه و خط چشم جلوگیری کنید.

فروشگاه اینترنتی مکاپهیچ مطلبی یافت نشد