Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 241
  • بازدید دیروز: 1724
  • بازدید کل: 4882400

عطرمناسب شخصیت شماچیست؟

بازدید: 1129

عطرها متناسب با روحیه و شخصیت افراد هستند و انتخاب عطر مناسب کار آسانی نیست.

 

کریستین دیور : 
عطر باسلیقه ای است و 100 میلی گرم آن بالای صد هزار تومان می ارزدعطر « یون » کریستین دیور در سال های بعد از فرو ریختن دیوار برلین تولید شد.عطری که برای افرادی که جلسات اداری زیادی در طول روز میگذرانندمناسب است.

 

مردانه : فارنهایت 
یک مدل مردانه کریستین دیور است که ترکیبی از بوی چوب و مشک دارد. ممکن است اول که بو می کنید، بوی خیار بدهد یا از آن بدتر بوی نفت. نترسید و به دماغ و عقل تان شک نکنید. قرار نیست بابت بوی خیار یا نفت این همه پول بدهیداین بوها مال سطوح اولیه عطر است که زود می رود. 
زنانه : میس دیورچری 
مناسب برای استفاده در میهمانی های شب.حتما عطر روز و شب باید با هم یک فرقی بکند. خانم هایی عطر میوه ای، شیرین و ملایم مسی دیور را می گذارند برای شب از جمله بانوان مشکل پسند محسوب میشوند.

کنزو : 
برای احساس قدرت کردن

این عطر آقای « کنزو تاکادا » هم زنانه و مردانه دارد به جز مدل جنگلی اش که بدون جنسیت است.

مردانه: کنزو ایر
به درد هنری ها می خورد. آنها که موسیقی توی روحشان است. با این حال خیلی هم لطیف نیست و جور مردانه ای قوی و نیرومند است. در هر سنی که باشید، کنزو ایر بزنید و احساس قدرت را به خودتان تزریق کنید. بویش هم از ترکیبات کهربایی و گل های حساس تشکیل شده.

زنانه
باوقار و خوشحال است. از گل آفتابگردان و یاسمن، شکوفه های گیلاس های ژاپنی، برگ چای چینی و مشک و وانیل درست شده و در مجموع فضایی « هایکو »یی می سازد.

 

سی کی وان :
برای ماندگاری بالا

اولین عطر بدون جنسیت است. منظور این است که هر دو گروه زن و مرد می توانند از آن استفاده کنند. الهام گرفته از کسی که یک لحظه از دوستش جدا نمی شود. بوی ترش لیمو یا آناناس دارد که بعد کمی به بوی رز و زنبق و بنفشه می رسد. تتمه اش هم مشک و عنبر و سدر و چوب صندل است. نوع جدیدترش سی کی وان شوک زنانه است و گران تر است.

 

مردانه : ایلیکسر
نوع جدید مردانه اش « ایلیکسر » یک جورهایی مثل مدل قدیمی اش خاکی است. ولی یک حس میوه ای و کم شیرین هم دارد. برای آنهایی خوب است که بین سنت و مدرنیته مانده اند. « آزارو کروم لجند » ولی جوان پسندتر است و کمتر بلاتکلیف، بوی خنکی هم دارد.

زنانه : آزارو دیو 
اولش که کمی از آن بزنید بوی میوه می دهد و یک کم که می گذرد بوی شکلات می گیرد. تازه این آخرش نیست. ده دقیقه صبر کنید رایحه اش پودری می شود.

جورجیو : 
این عطر به نام « جورجیون آرمانی » موفقیت بیشتر به خاطر بیش از 45 بویی است که درست کرده. اکثرا مثل « آکوای جیو » و « آرمانی کد » مشتری های پر و پا قرص جهانی دارد.

 

مردانه: جورجیو آرمانی آکوا 
مخصوص آقایان پر جنب و جوش است که نمی توانند بنشینند و مرتب از این طرف به آن طرف می روند. بویش خنک و مدرن است و اگر برای خرید آن بروید به شما می گویند این عطر از شما یک مرد جذاب با نیروی مغناطیسی قوی می سازد.

 

ورساچی : 
ایرانی ها سیاهش را بیشتر دوست دارند. این ادکلن از ماگنولیا با رایحه کمی تلخ و شیرین طراحی شده و برای افراد مشکل پسند است!

 

مردانه: ورساچی آبی
مخلوطی از اقاقیا و سدر و ترخون و مشک. برخلاف « ورساچی من » که بوی توتون می دهد، این یکی بوی زنده و تازه ای دارد.

زنانه: ورسوس ورساچی
یک جور پیچیده ای است.کمی آدم را گیج می کند. رایحه اش خنک، ملایم و شیرین است. بویش ترکیبی از میوه و گل هاست.

منبع:فروشگاه اینترنتی مکاپ

 مشاهد عطر و ادکلن خانم ها و آقایان

 هیچ مطلبی یافت نشد