Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 424
  • بازدید دیروز: 2385
  • بازدید کل: 4930240

آرایش موی کوتاه

بازدید: 1242

 اگر برای رهایی از گرمای زیادویاجلوگیری ازریزش مو موهای خود را کوتاه کرده‌اید و گل‌سرهایتان برای مدتی در کمد لوازم آرایش جا خوش کرده‌اند، خیلی غصه نخورید! به خاطر داشته باشید که حتی کوتاه‌ترین موها هم توجه خاص خود را می‌طلبند که بعضی از این توجه مربوط به استفاده از گل‌سرها‌ست.

حتما اگر درست و حسابی کمدتان را زیر و رو کنید، گل سرهایی پیدا خواهید کرد که موی کوتاه و بلند نمی‌شناسند و در همه حالتی می‌توانید از آن‌ها برای زیباتر کردن موهایتان استفاده کنید.
در این یادداشت سه مورد از کاربردی‌ترین گل‌سرها را به شما معرفی می‌کنیم.

- سنجاق سر

بعضی اوقات حتی موهای کوتاه هم نیاز به جمع و جور شدن دارند. خانم‌هایی که موهای خود را کوتاه نگه می‌دارند، همیشه از زود بلند شدن موهای بغل گوش‌هایشان شاکی هستند. سنجاق‌ سرهای مشکی بدون اینکه جلب توجه زیادی کنند، می‌توانند قسمت‌هایی از موهایتان را که مورد دلخواهتان نیست جمع کنند و یا در تغییر فرق مویتان به شما کمک کنند.
اگرمی خواهید در جشن یا مهمانی شرکت کنید، می‌توانید از مدل‌های نگین‌دار یا گل‌دار آن متناسب با آرایش و مدل لباستان استفاده کنید تا تفاوت موهای کوتاه به روش زنانه با آنچه که مردان انجام می‌دهند، عیان‌تر شود.

 

- هد بند

لازم نیست حتما در حال انجام کار یا ورزش خاصی باشید تا به هدبند نیاز پیدا کنید. هد بند‌های رنگی در مدل‌هایمختلف پارچه‌ای، نگین‌دار و روبانی در بازار هستند که می‌توانند علاوه بر آرایش موها در زیباتر جلوه دادن مدل لباس به شما کمک کنند.هد بندهای روبان‌دار برای خانم‌هایی که گردن کشیده‌ای دارند، بسیار مناسب است. موهایی که با هدبندجمع شده، گوش‌ها را بیشتر نشان می‌کنند، بنابراین استفاده از گوشواره‌های بلند در چنین مواقعی به شدت توصیه می‌شود!

 

- گیره سر

اکثر خانم‌ها بر این باورند که گیره سر مخصوص موهای بلند است.گیره‌های سر با چنان تنوع بی‌نظیری از لحاظ رنگ و اندازه در بازار موجودند که هیچ مویی به آن‌ها بی‌نیاز نیست.

از گیره‌های سر برای تزئین گوشه موهایتان استفاده کنید یا اگر با تیزی نوک سنجاق سرها مشکل دارید، گیره سر را جایگزین کنید.

      هیچ مطلبی یافت نشد