Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 555
  • بازدید دیروز: 1403
  • بازدید کل: 4841369

روش های ساده آرایشی مختص عروس ها

روش های ساده برای ثابت نگه داشتن آرایش مخصوص عروس ها

روش های ساده آرایشی مختص عروس ها

پنکیک آرایش را ثابت نگه می دارد
پنکیک چون خشک است می تواند به پایداری آرایش شما کمک کند، مثلا اگر زیر سایه چشم پنکیک بزنید سایه ثایت می ماند و همان طرح اولیه خود را حفظ می کند، البته پودرهایی هم با نام پودرهای فیکس در بازارهستند که مسلما بیشتر از پنکیک می تواند آرایش شما را ثابت کند، مثلا اگر به هر دلیل ابروی تان خالی شده است، ناگزیر آن را کشیده اید، می توانید روی آن پودر فیکس بزنید تا ماندگارتر شود و مدام مجبور به تجدیدش نباشید.

با پودر،مژه ها را ضخیم ترکنید
عروس خانم ها اگر مژه های نازکی دارید می توانید پیش از ریمل زدن با یک تکه پنبه که در پودر فرو برده و اضافی آن را تکان داده اید به آرامی بر مژه ها بزنید، در این هنگام چشمتان را ببندید تا پودر داخل چشم هایتان نرود، سپس ریمل بزنید. اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید دوباره پودر بزنید و بعد ریمل به کار ببرید. دو یا سه باز ریمل را به مژه های بالا به صورت افقی بمالید. به سرعت برای بار دوم و سوم هم این کار را تکرار کنید چون ریمل سریع خشک می شود مخصوصا ریمل هایی که ضد آب هستند، اگر روی مژه خشک شده و ریمل بمالید ریمل تکه تکه به نظر خواهد آمد.

کدام فرمژه آسیب کمتری می رساند؟
همیشه بلافاصله بعد از این که از حمام بیرون آمدید از فرمژه استفاده کنید چون وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند، راحت تر و زیباتر بر می گردند و نمی شکنند. یادتان باشد اگر به صورت ناشیانه  فرمژه بزنید، می تواند سبب شکسته شدن و ریزش مژه ها شود. همچنین سعی کنید تا حدامکان از فرمژه های آهنی استفاده نکنید بلکه انواع پلاستیکی آن را خریداری کنید. البته ما توصیه می کنیم، به جای استفاده از فرمژه از انگشت تان کمک بگیرید یعنی ابتدا دستتان را بشویید سپس به طور دقیق پس از آنکه ریمل زندید، انگشت تان را روی ریشه مژه ها از پایین قرار داده و به سمت بالا فشار دهید تا زمانی که ریمل خشک شود.نظرات

    ارسال نظر