Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 740
  • بازدید دیروز: 2698
  • بازدید کل: 4922119

تغییررنگ موبه صورت حرفه ای

چگونه موهای خودراحرفه ای رنگ کنیم:

تغییررنگ موبه صورت حرفه ای

روش تیره کردن موهای دکلره بلوند:

از ترکیب 2 رنگ سری گرم(شکلاتی و طلايی) شماره سه یا چهار استفاده کرده با اکسیدان شماره يك مخلوط می‌کنیم و موها را رنگ می‌کنیم.

2. تغییر رنگ موهای شرابی یاآلبالویی که بعد از مدتی به رنگ قرمز(زنگ زده) تغییر پیدا کرده:

اگرچنانچه می‌خواهید موها را قهوه ای یا زیتونی تیره کنید باید موها را دکلره کنید و از رنگ سری طبیعی و زیتونی به نسبت تساوی با اکسیدان يك و کمی آب مخلوط وسپس موها را رنگ کنید،اگر که می‌خواهید رنگ را از روی مو هاپاک کرده و موی خود را روشن کنید باید به یک متخصص مراجعه کنید،چون استفاده از ماده «remover» نیاز به تخصص و مهارت  لازم دارد.

3. موهای مش شده‌ای که می‌خواهیم رنگ آن را یکدست کنیم:

رنگn3 و3 w را به نسبت دو به يك با کمی اکسیدان و آب به اندازه ای که به صورت ماست شل در بیاید، مخلوط کرده، تکه‌های مش را جداگانه با این مخلوط رنگ می‌کنیم زمانی که به اندازه کافی تیره شد موها را شسته وبا رنگ دلخواه رنگ می‌کنیم.

4. مویی که با دکلره زردوبلوند شده:

يك قاشق پودردکلره به اضافه مقدارب اکسیدان شماره يك به علاوه به مقدار يك کف دست شامپو به علاوه آب را با هم مخلوط کرده و روی موی خیس می‌زنیم و پنج دقیقه صبر می‌کنیم ،موها را شسته و با فرمول زیر رنگسازمی‌کنیم: 

W4به اندازه یک نخود به اضافه9 c یک بند انگشت  به اضافه چند قطره اکسیدانبه اضافه آب به اندازه ای که به شکل دوغ شود یا A9+c10 هر کدام يك بند انگشت به اضافه چند قطره اکسیدان به اضافه آب به اندازه ای که به شکل دوغ درآید.

توجه داشته باشید باید در رنگساژ بسته به حجم مو از رنگ روشن در فرمول به اندازه بیشتر و از رنگ‌های تیره به اندازه حداکثر یک نخود استفاده کرد.نظرات

    ارسال نظر