Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 853
  • بازدید دیروز: 2698
  • بازدید کل: 4922232

آموزش آرایش زمستانی(دودی)

ما در اینجا چند مدل آرایش چشم را به همراه معرفی لوازم آرایش مورد نیاز برای آن را برایتان بیان کرده ایم. این مقاله یادداشت هایی از تریکا ساویر هنرمند آرایشگر معروف در لس آنجلس که مشتریان معروفی چون کیت بکینسیل و شارون استون را دارد را برایتان آورده ایم.

آموزش آرایش زمستانی(دودی)

در این روزهای سرد زمستانی که هوای بیرون بسیار کسل کننده و یکنواخت می باشد بهتر است از بهترین مدل های آرایش بهره گرفته و مخصوصا برای آرایش چشمدقت بسیار شود تا از جذابیت بیشتری برخوردار باشد و بتواند نه تنها خودتان را بلکه اطرافیانتان را هم شاد کند. ما در اینجا چند مدل آرایش چشم را به همراه معرفی لوازم آرایش مورد نیاز برای آن را برایتان بیان کرده ایم. این مقاله یادداشت هایی از تریکا ساویر هنرمند آرایشگر معروف در لس آنجلس که مشتریان معروفی چون کیت بکینسیل و شارون استون را دارد را برایتان آورده ایم.                        

23358.jpg

چشم دودی

در حالیکه آرایش چشم به رنگ دودی و خاکستری از جذابیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ،ما هم در اینجا این مدل آرایش را برای شما پیشنهاد کرده ایم. نکته آن است که بدانید چشم هایی با رنگ طلایی و روشن با این مدل آرایش بسیار مناسب است. این مدل آرایش نه تنها بسیار شیک می باشد بلکه یکی از مدل های سنتی می باشد که طرفداران زیادی دارد. بر اساس این مدل آرایش صورت شما یک نمای روشنی پیدا می کند و از جذابیت زیادی برخوردار می شود.

چگونگی انجام این مدل آرایش :

مرحله ۱ :

با استفاده از یک برس و یا فرچه مخصوص سایه زدن در ابتدا پشت چشم را کلا یک سایه ی طلایی می زنیم.

مرحله ۲ :

از سایه ای به رنگ دیگر که کمی پر رنگ تر از طلایی باشد استفاده کرده و گوشه ی چشم را از این رنگ سایه می کشیم. در زیر این رنگ سایه ها را به شما نشان داده ایم.

مرحله ۳ :

در این مرحله تیره ترین رنگ را از میان سایه های انتخابی در امتداد چشم می کشیم و همانطور که می بینید تون رنگ سایه های استفاده شده از پر رنگ به کم رنگ می باشد و در نهایت در انتهای چشم پررنگ ترین سایه استفاده شده است.

مرحله ۴ :

در این مرحله باید تمامی مژه ها را به صورت یکدست ریمل زده و از ریمل کاملا سیاه رنگی که در زیر هم تصویر آن را می بینید استفاده کنید.

مرحله ۵ :

در این مرحله با استفاده از فرچه ی حجم دهنده ای که داریم تمامی مژه ها را از یکدیگر جدا کرده و به آنها حجم می دهیم. دقت داشته باشید این مرحله برای آن است که مژه ها نه تنها کاملا پر حجم شوند بلکه تارتار شده و از زیبایی بیشتری برخوردار شوند.

مرحله ۶ :

در نهایت خط چشم را در زیر و بالای چشم به صورت یک خط باریک می کشیم و بهتر است در گوشه ی چشم به آن امتداد ندهیم.

burberry beauty autumn winter 2012 - the look (featuring cara delevingne).jpg

 

لوازم آرایش استفاده شده :

۱ – استفاده از یک سایه سه رنگ که همگی از ترکیب رنگ های طلایی می باشد .

۲ – ریمل سیاه رنگی که حاوی ویتامین B می باشد.

۳ – استفاده از یک فرچه ی حجم دهنده به مژه ها که بسیار مناسب می باشد.

محصول پیشنهادی: ریمل جدید 3کاره{avon} آون/avon mascara infinitize بلند کننده وحالت دهنده مژه با فرچه حجم دهنده ی خود مورد 2 و3 را به خوبی فراهم میکند. 

                                     

27943.jpg

 

 

۴ – خط چشمی که بسیار تیره و براق باشد.نظرات

    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)