Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 433
  • بازدید دیروز: 2385
  • بازدید کل: 4930249

هایلایت های ساده درمنزل

بازدید: 1118

 

نکتۀ 1: موهای خود را یک روز قبل ازرنگ کردن بشویید. انجام این کار، چربی‌های طبیعی در پوست سر به شماکمک میکند زمانیکه شما از رنگ مو استفاده می‌کنید، به عنوان یک حائل عمل کند.

نکتۀ 2: برای رسیدن به یک نتیجه خوب، موهای خود را زمانیکه کاملاً خشک است، رنگ کنید.

نکتۀ 3: برای جلوگیری از چکه کردن رنگ برروی پوستتان و برای جلوگیری از رنگ شدن موهای ریز بالای پیشانی‌تان، از یک لایۀ نازک مرطوب‌کننده به پوست خود در خط مویتان بزنید. اگر رنگ موی شما چکه کرد، به راحتی و فوراً رنگ را از روی پوستتان با یک حوله یا دستمال‌ کاغذی مرطوب پاک کنید.

نکتۀ 4: به طور کل، شما موهایتان را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید و رنگ را به طور مساوی از ریشه‌ها به نوک موها بزنید. ضمناً،مطابق دستورالعملی که همراه رنگ است عمل کنیدو تکنیک خود را با آن تنظیم کنید.

نکتۀ 5: مطابق با زمان نشان داده شده در بسته صبر کنید و سپس بطور کامل موهایتان را با آب ولرم آب‌کشی کنید تا آب زلال و شفاف از موهایتان بیاید. آب اضافی را فشار دهید و از یک نرم‌کنندۀ بعد از رنگ که همراه محصول است، استفاده کنید. اجازه دهید تا نرم‎‌کننده برای 2 دقیقه بر روی موهای شما بماند و دوباره موهایتان را با آب سرد، آب‌کشی نمایید.

نکتۀ 6: فرمول‌های لایت را ترکیب کنید، تا زمانیکه نرم و خامه‌ای شود.

نکتۀ 7: رشته‌های موی خود رابه مخلوط های‌لایت در امتداد خط موهای جلویی آغشته کنید.

نکتۀ 8: مطمئن شوید که به طور مساوی هر یک از رشته‌های مو را در امتداد طول تمام آنها، آغشته به مواد های‌لایت کرده‌اید.

نکتۀ 9: در حدود یک چهارم اینچ از موی خود را نزدیک به پوست سر تا آخر رها کنید. تازمانیکه ترکیب و مخلوط را اعمال می‌کنید، از یک لمس ظریف استفاده کنید، به قدری که نتیجۀ نهایی در ریشه‌ها خیلی خشن و ضخیم نباشد.

نکتۀ 10: از به نوبت انجام دادن دو طرف سر خودمطمئن شوید، برای اطمینان از اینکه های‌لایت‌های شما متعادل باشند. فقط در یک طرف یا یک منطقه تمرکز نکنید، به حرکت ادامه دهید برای های‌لایت کردن موها در مکان‌های مناسب و ممکن برای های‌لایت.

نکتۀ 11: اجازه دهید رنگ شما با توجه به زمان توصیه شده در دستورالعمل، یا تا زمانیکه شما به روشنی مورد نظر دست یابید، روی موهایتان باقی بماند.

نکتۀ 12: موها را به طور کامل شستشو دهید، و از بقیۀ دستورالعمل برای محافظت از رنگ و های‌لایت‌هایتان پیروی کنید.

نکتۀ 13: شما لازم نیست رنگ و های‌لایت‌ها را در همان روز اعمال کنید. خوب است که قبل از اضافه کردن های‌لایت‌ها، یک یا دو روز صبر کنید. فقط قبل از شروع، موها را خیس کرده و با حوله آب آنها را بگیرید.هیچ مطلبی یافت نشد