Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 871
  • بازدید دیروز: 2698
  • بازدید کل: 4922250

شامپو های گیاهی

برای چه مویی چه شامپوی گیاهی مناسب است؟
افرادی که موهایشان رطوبت ندارد، مي‌توانند برای حفظ رطوبت مو از شامپوي آلو‌ورا استفاده كنند يا آنهايي كه موهايي زبر و خشن دارند، مي‌توانند مصرف شامپوي آووكادو را برای نرم کردن موها تجربه كنند،...

شامپو های گیاهی

برای چه مویی چه شامپوی گیاهی مناسب است؟
افرادی که موهایشان رطوبت ندارد، مي‌توانند برای حفظ رطوبت مو از شامپوي آلو‌ورا استفاده كنند يا آنهايي كه موهايي زبر و خشن دارند، مي‌توانند مصرف شامپوي آووكادو را برای نرم کردن موها تجربه كنند. شامپوي فلفل هم براي افرادي كه پوست سر و موهاي‌شان بيش از اندازه چرب است، مي‌تواند موثر باشد چراکه تاحدی چربی پوست سر و مو را کاهش مي‌دهد.

شامپوهاي نارگيل، زيتون و بادام برای موهای خشک است؟
بله. به‌طور كلي اين نوع از شامپوها مي‌توانند براي افرادي كه موهاي خشكي دارند، مورد استفاده قرار بگيرند. براي پيشگيري از سرعت افزايش موخوره فقط باید موها از آن حالت خشكي شديد، خارج شوند و روش اين كار (استفاده از روغن يا شامپو) ديگر به سليقه و ميل افراد بستگي دارد.
حنا و شامپوي حنا براي تقويت موها مفيد است؟

حنا به شرطي براي مو خاصيت دارد كه تميز و عاري از هرگونه آلودگي محيطي و قارچي باشد. اگر مواظب باشيد كه حناي‌تان آلوده نباشد و پوست و موي شما را مبتلا به انواع ناراحتي‌هاي قارچي نكند، استفاده از آن اشكالي ندارد. شامپوي حنا هم كه چون در محيط استاندارد كارخانه تهيه مي‌شود، آلودگي خاصي ندارد و شما مي‌توانيد با خيال راحت آن را مصرف كنيد.

آیا شامپوي بابونه برای جلوگيري از خارش موها مفید است؟
بله. به‌نظرم مطالعاتي هم براي اثبات اين مسئله صورت گرفته و اثر ضد‌خارش بابونه و شامپوي آن مورد تاييد قرار گرفته است.

آیا شامپوي جنسينگ جلوي سفيد شدن موها را می‌گيرد؟
خير. ادعا در مورد اثربخشي شامپوي جنسينگ يا قرص و شامپوي سلنيوم كه مي‌گويند جلوي سفيد شدن موها را مي‌گيرند، هنوز به اثبات نرسيده بنابراين نمي‌توان آن را تاييد كرد.نظرات

    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)