Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 474
  • بازدید دیروز: 2385
  • بازدید کل: 4930290

رنگ لباس و آرایش مناسب نسبت به پوست

پوست متوسط
خانم‌های با رنگ پوست متوسط، ته‌رنگ‌های قرمز داشته و نیازی به انتخاب رنگ‌های مکمل و یا افزاینده دارند. لباس‌های قرمز با سایه‌ها و ته‌رنگ‌های مختلف، رنگ چهرۀ شما را تکمیل کرده وچهره وظاهر گونه‌های شما را گلگون‌تر می‌کند. سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از

رنگ لباس و آرایش مناسب نسبت به پوست

پوست متوسط
خانم‌های با رنگ پوست متوسط، ته‌رنگ‌های قرمز داشته و نیازی به انتخاب رنگ‌های مکمل و یا افزاینده دارند. لباس‌های قرمز با سایه‌ها و ته‌رنگ‌های مختلف، رنگ چهرۀ شما را تکمیل کرده وچهره وظاهر گونه‌های شما را گلگون‌تر می‌کند. سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از رنگ‌های میوه‌ای روشن مانند سبز، نارنجی یا زرد نیز برای پوست‌های متوسط مناسب هستند، زیرا پوست متوسط می‌تواند رنگ‌های پرمایه را در برگیرد. سایه‌هایی از رنگ قهوه‌ای پررنگ یا رنگ‌های کدر، ملایم و ساده مانند خاکستری یا سرمه‌ای نیز برای اینکه به شما یک ظاهر شیک‌تر و امروزی‌تر بدهند، به خوبی مؤثر واقع خواهند شد.


 پوست تیره
خانم‌های با رنگ پوست تیره، می‌توانند رنگ‌های بسیار مختلفی را بپوشند. رنگ‌های متالیک، اولین انتخاب و گزینۀ هیجان‌انگیز می‌باشد. رنگ‌های طلایی‌ روشن و برنزی‌، می‌‌توانند در بقیۀ رنگ‌‌های چهره‌ها بی‌روح به نظر برسند،اما در پوست‌های تیره‌ رنگ، مسحورکننده و سرزنده به نظر می‌رسند. سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از رنگ نئون روشن مانند صورتی نئون، زرد یا آبی نیلگون بر روی پوست‌های تیره رنگ خوب اثر می‌گذارند، آن‌ها با سایه‌هایی از رنگ‌های تیره و پررنگ در چهره‌های تیره رقابت می‌کنند.


رنگ پوست روشن
خانم‌های زیبا با پوست روشن نیاز به پوشیدن سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از رنگ‌های روشن دارند، که رنگ چهرۀ آن‌ها را خفه نکزده رنگ پوست آن‌ها را کامل میکند. رنگ سرخ یا رز صورتی برای ظاهر ساختن رنگ‌های قرمز، مؤثر هستند. رنگ یخی یا آبی کبریتی روشن نیز به ظاهر ساختن ته‌رنگ‌های قرمز کمک می‌کنند، چون آن‌ها را به چالش می‌کشند. خانم‌های با پوست روشن می‌توانند رنگ‌های روشن مانند زرد یا نارنجی بپوشند، اما این‌ها باید کم‌رنگ نگه داشته شوند. رنگ زرد لیمونادی و نارنجی مایل به صورتی ملایم یا رنگ زرد نارنجی روشن (رنگ زردآلو) به خوبی مفید و مؤثر خواهند بود.

 

 پوست زیتونی (قهوه‌ای متوسط و تیره)
خانم‌های با پوست زیتونی رنگ، تقریباً می‌توانند هر رنگی را بپوشند، اما بهترین حالت استفاده از رنگ‌های زمینی (رنگی که از پالت قهوه‌ای‌ها، برنزه‌های کدر، خاکستری‌های گرم و یا سبزها بیرون کشیده شده است. رنگ‌هایی که به تقلید از رنگ‌های طبیعی موجود در خاک، خزه، درختان و صخره‌ها و سنگ‌ها می‌باشند.) و رنگ‌های خیلی روشن، می‌باشد. رنگ‌هایی مانند خاکستری مایل به قهوه‌ای و بژ، واقعاً برای پوست‌های زیتونی مناسب می‌باشند، زیرا آن‌ها با ظاهر ساختن رنگ قهوه‌ای، کمال و زیبایی را در پوست‌ زیتونی افزایش می‌دهند. رنگ‌های روشن‌ قوی‌تر مانند قرمز و بنفش نیز مناسب می‌باشند، زیرا آن‌ها به طور طبیعی ته‌رنگ‌های زرد و نارنجی را کامل کرده و آن‌ها را به چالش می‌کشند.نظرات

    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)