Loading...

تلفن تماس

  

  22720388  021     

 22964948 021  

telegram: @modnegar   

info@arayeshimakeup.ir   

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 445
  • بازدید امروز: 186
  • بازدید دیروز: 1724
  • بازدید کل: 4882345

روش های پرداخت

روش های پرداخت
1- پرداخت در محل برای تهرانی ها
2- پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانک پارسیان و پارسپال
3- پرداخت کارت به کارت
4- خرید حضوری در فروشگاه و یا دفتر فروش

روش های پرداخت

1- پرداخت نقدی در محل تحویل

فروشگاه آرایشی بهداشتی میکاپ برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند،  این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها در استان تهران و یا البرز باشد ، هزینه سفارش را هنگام تحویل ، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا  پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

2-پرداخت اینترنتی

بهترین و ساده ترین راه پرداخت از طریق درگاه های بانک پارسیان و یا پارسپال موجود در آرایشی بهداشتی میکاپ میباشد. شما میتوانید با در دست داشتن شماره کارت خود، رمز دوم ، ccv2 کارت خود و همینطور تاریخ انقضای کارتتان بدون نیاز به ورود به سایت بانک و در طی مراحل خرید در سایت آرایشی میکاپ مبلغ سفارش خود را پرداخت نموده و در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش مطمئن باشید که سفارش شما در اسرع وقت به دستتان خوهد رسید.

سید.

مسئله مهم در پرداخت اینترنتی این است که پس از انجام کد پیگیری که بانک در اختیارتان میگذارد را تا هنگام دریافت سفارش نزد خود حفظ کنید.

 

پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های موجود در آرایشی میکاپ و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

شماره کارت 7959 5962 1211 6274  بانک اقتصاد نوین به نام مهدی پیری اینانلو

خرید حضوری

مشتریان محترمی که به هر دلیل تمایل به خرید اینترنتی ندارند و یا مایل به تست محصولات هستند میتوانند به صورت حضوری از فروشگاه و یا دفتر فروش ما خرید کنند.

آدرس فروشگاه و دفتر فروش در قسمت تماس با ما درج شده است.

 

 


 نظرات

    ارسال نظر