Loading...
لنز رنگی دسیو Desio innocent White
لنز رنگی دسیو رنگ وایت یخی Desio innocent White
168,000 تومان
لنز رنگی دسیو Forest Green
لنز دسیو فورست گرین سبز (FOREST GREEN) محصول کشور ایتالیا
180,000 تومان
ست برس کانتورینگ صورت دیور
ست برس کانتورینگ صورت ست برس و شوت کانتور 5 تیکه با تراکم بالا و بسیار نرم برس برای آرایش کردن صورت برای فید کردن و هایلات کردن آرایش مناسب رژگونه و سایه
87,200 تومان
فروش انحصاری محصولات مراقبتی زیبایی REDIST امریکا
محصولاتی متمایز برای پوست و مو از کمپانی REDIST مجوز بهداشت:2445766308
پک کراتینه ترسمه
پک کراتینه 7روزه ترسمه تزریق با کراتین و ساخته شده با سولفات پایین مجوز بهداشت:57544084712
159,000 تومان

روغن تقویتی 40 گیاه redist

روغن تقویتی 40 گیاه redist

روغن تقویتی 40 گیاه redist

روغن تقویت مو 40 گیاه redist شامل مقادیر زیادی پروتیین و مواد مغدی در خود می باشد که با کمک آن مو را تقویت و باز سازی کرده و مهایی شاداب و زیبا به شما ارمغان می دهد.

سرم مراقبت از مو 40 گیاه redist حاوی روغن 100% گیاهی و خالص 40 گیاه مختلف و با ارزش می باشد که به محض استفاده مو ها را  درخشان و خیره کننده می کند و مویی لطیف و ابریشمی به شما می بخشد.

این سرم روغن 40 گیاه redist علاوه بر رطوبت و آبرسانی مو از مو در برابر اشعه های مضر و زیان اور اطراف نیز مراقبت می کند.سرم مو 40گیاه redist برای مقابله با ریزش مو و شوره زدن مو سر بسیار موثر است.

سرم مو سر redist بدون ایجاد سنگینی و چربی روی مو باعث می شود مو را بسار راحت سشوار زده و حالت پذیری و انعطاف پدیری مو را زیاد کرده که کمک می کند شما موهایتان را به هر شکل و طریقی که میخواهید حالت دهید.

سرم طبیعی و کاملا گیاهی redist به شما کمک می کند که بعد از سشوار و اتو کشیدن موهایتان خوش حات و زیبا به مانند.بعد از رنگ و دکلره کردن مو کافیست مقداری از سرم مو 40گیاه redist را به موهایتان بمالید تا از خشک و وز شدن مو کاملا جلوگیری کند. 

روغن  تقویتی 40 گیاه redist
وضعیت: موجود
قیمت : 45,000 تومان

روغن تقویتی 40 گیاه redist : روغن تقویتی 40 گیاه redist روغن تقویت مو 40 گیاه redist شامل مقادیر زیادی پروتیین و مواد مغدی در خود می باشد که با کمک آن مو را تقویت و باز سازی کرده و مهایی شاداب و زیبا به شما ارمغان می دهد. سرم مراقبت از مو 40 گیاه redist حاوی روغن 100% گیاهی و خالص 40 گیاه مختلف و با ارزش می باشد که به محض استفاده مو ها را درخشان و خیره کننده می کند و مویی لطیف و ابریشمی به شما می بخشد. این سرم روغن 40 گیاه redist علاوه بر رطوبت و آبرسانی مو از مو در برابر اشعه های مضر و زیان اور اطراف نیز مراقبت می کند.سرم مو 40گیاه redist برای مقابله با ریزش مو و شوره زدن مو سر بسیار موثر است. سرم مو سر redist بدون ایجاد سنگینی و چربی روی مو باعث می شود مو را بسار راحت سشوار زده و حالت پذیری و انعطاف پدیری مو را زیاد کرده که کمک می کند شما موهایتان را به هر شکل و طریقی که میخواهید حالت دهید. سرم طبیعی و کاملا گیاهی redist به شما کمک می کند که بعد از سشوار و اتو کشیدن موهایتان خوش حات و زیبا به مانند.بعد از رنگ و دکلره کردن مو کافیست مقداری از سرم مو 40گیاه redist را به موهایتان بمالید تا از خشک

نظرات

    روغن تقویتی 40 گیاه redist